Rita Budginienė
Direktorė
El. paštas: rita@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37064170933

 

Vitalija Gaudiešienė
Projektų vadovė
El. paštas: info@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37063741952

 

Agnė Parnavė
Projektų vadovė
El. paštas: agne@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37068461692

background-image:url(https://mugiucentras.lt/wp-content/uploads/2019/11/Untitled-1.png);

KAIP REGISTRUOTIS

Kaip įsigyti prekybos vietą?

www.mugiucentras.lt skiltyje RENGINIAI pasirinkite norimą renginį. Užėję į renginį pasirinkite norimą prekybos vietą. Pelės rodykle paslinkus ant norimos vietos, matysite jos statusą, išmatavimus ir kainą.  Prašome atkreipti dėmesį į paskirstytas prekybos vietų zonas ir atidžiai rinktis vietą pagal savo prekių asortimentą. Paspaudus ant pasirinktos vietos paspauskite oranžinį mygtuką REZERVUOTI. Būsite perkelti į registracijos langą.  Jeigu jau estate pirkęs vietą anksčiau, paspauskite “prisijunkite čia”. Jeigu vietą šioje svetainėje perkate pirmą kartą, paslinkę žemiau suveskite pirkėjo duomenis. DĖMESIO, labai svarbu suvesti tikslius duomenis, pagal juos bus automatiškai išrašomos sąskaitos faktūros.

Pirmą kartą registruojantis, turėsite sugalvoti savo slaptažodį. Rekomenduojame jį įsiminti.

Registracijos pabaigoje yra tinklalapio privatumo politika bei dalyvavimo sąlygos. Perskaitę šią informaciją padėkite varneles ir spauskite REGISTRUOTIS. Laukite patvirtinimo el. Paštu ir sekite apmokėjimo instrukcijas.

Ar galiu vienu kartu įsigyti prekybos vietas į kelis skirtingus renginius?

Taip. Rezervavę pirmą prekybos vietą, paspauskite juodą mygtuką REZERVUOTI DAUGIAU. Grįžkite į skiltį RENGINIAI ir pasirinkite norimą renginį bei prekybos vietą jame. Taip galite kartoti, kol išsirinksite visus norimus renginius. Pasirinktas vietas rasite savo pirkinių krepšelyje viršuje. Jei perkate pirmą kartą suveskite reikalingus duomenis, jei jau estate registruotas narys, patikrinkite ar duomenys teisingi ir spauskite REGISTRUOTIS. Laukite patvirtinimo el. Paštu ir sekite apmokėjimo instrukcijas.

Pamiršau slaptažodį

Skiltyje PRISIJUNGTI pasirinkite pamiršau slaptažodį, įveskite el. Pašto adresą arba vartotojo vardą (jis sutampa su Jūsų el. Pašto adresu). Į el. Pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Pamiršau vartotojo vardą

Vartotojo vardas sutampa su jūsų el. Pašto adresu.

Mano registracija buvo nepatvirtinta, kodėl?

Greičiausiai pasirinkote vietą netinkamoje zonoje.

Negaunu patvirtinimo ar kito laiško, kodėl?

Laiškas gali būti nukeliavęs į SPAM skiltį arba neteisingai suvedėte el. Pašto adresą. Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952

Ar galiu registruotis telefonu, kitu būdu?

  • Ne, registracija vykdomi tik įsigijant prekybos vietas šioje svetainėje. Mugės dalyvis, įsigydamas prekybinę vietą ir spausdamas „Sutinku su dalyvavimo sąlygomis“, įsipareigoja laikytis Organizatoriaus pateiktų sąlygų, kurios yra nurodytos prie kiekvieno renginio. Pateikus paraišką yra skaitoma, kad Dalyvis su sąlygomis susipažino ir jas pasirašė.

Noriu apmokėti banke/pašte, kitoje vietoje

Instrukcija ruošiama

Per kiek laiko turiu apmokėti?

Mugės Dalyvis, gavęs registracijos patvirtinimą, privalo apmokėti už Renginį per 5 kalendorines dienas.

Nespėjau sumokėti per nurodytą laikotarpį, ar mano vieta dar rezervuota?

Ne, jūsų rezervacija atšaukta, reikia registruotis iš naujo.

Įsigijau vietą, bet nebenoriu/nebegaliu dalyvauti. Ar grąžinsite pinigus?

Atsisakymas dalyvauti Renginyje turi būti pateiktas raštiškai (laisva forma) ir galioja tik jį patvirtinus Organizatoriui. Dalyvis turi teisę atgauti 100% sumokėtos sumos, jeigu pateikia prašymą raštu iki numatyto laikotarpio. Kiekvieno renginio dalyvavimo sąlygose yra nurodytas laikotarpis kiek dienų iki renginio yra patvirtinamas prašymas grąžinti pinigus. Pranešus vėliau, sumokėta suma negrąžinama.

Per kiek laiko grąžinami pinigai, laiku atsisakius dalyvauti renginyje?

Suderinus pinigų grąžinimą iš Organizatoriaus gausite automatinį laišką, apie grąžintą sumą. Pinigai į sąskaitą bus grąžinti per 14 d.

Ar galiu savo įsigytą vietą parduoti/perleisti kitam dalyviui?

Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.

Ar galima įsigyti vietą mugės metu?

Kartais galima, jeigu yra likusių laisvų vietų. Tačiau rekomenduojame prekybos vieta pasirūpinti iš anksto.

Kam yra taikomos nuolaidos?

Tautodailininkams, amatininkams, liaudies meistrams plane yra skirtos pigesnės vietos. Papildomos nuolaidos netaikomos. Jeigu atitinkate šią kategoriją, galite rinktis prekybos vietą atitinkamoje zonoje. Kilus klausimų ar tikrai Jūsų prekių asortimentas tinkamas, galime paprašyti patikslinti, atsiųsti prekybos vietos nuotraukų.

Priklausau organizacijai Kūrėjai ir meistrai, ar yra taikomos nuolaidos?

Mugėse yra skirtos vietos šios organizacijos nariams ir, atsižvelgiant į mugės dydi, ribotas vietų skaičius su nuolaida. Siekiant, kad privilegija nebūtų skirta visada tik tiems patiems dalyviams, kiekviename renginyje vykdoma atranka, kam nuolaida bus skirta. Bet kuriuo atveju, organizacijos nariams yra taikoma ne didesnė nei tautodailės ir amatų kaina, o nariai gauna prekybos vietas greta kitų organizacijos narių.

Turiu neįgalumą, esu daugiavaikė mama/tėvas ar taikoma papildoma nuolaida?

Tokia nuolaida yra taikoma atvejais, kada turint šį statusą gali būti sumažinta savivaldybės rinkliava konkrečiam dalyviui. Informacija, kada taikoma ši nuolaida yra pateikti prie mugės aprašymo. Kitais atvejais papildoma nuolaida nėra taikoma.

Esame socialinė įmonė ar organizacija, norime dalyvauti renginyje, ar taikomos kitokios sąlygos?

Taip, esame soacialiai atsakinga įmonė ir renginiuose laukiame įvairių tipų organizacijų. Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952 ir suderinsime galimybes bei sąlygas.

Noriu surengti pasirodymą, šokti, dainuoti, piešti. Ar galima?

Taip, renginiuose laukiame visų išraiškos formų, dainininkų, šokėjų, piešėjų, aktorių ir t.t. Mielai suteiksime Jums erdvę pasireikšti. Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952 ir suderinsime galimybes bei sąlygas.

Ar galiu rinktis prekybos vietą, neatitinkančią mano prekių asortimento?

Deja negalite, tokiu atveju Jūsų registracija bus nepatvirtinta.

Noriu įsigyti nestandartinio dydžio vietą, ar įmanoma?

Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952 ir suderinsime galimybes bei sąlygas.

Noriu įsigyti vietą viešajam maitinimui

Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952 ir suderinsime galimybes bei sąlygas.

Kaip rasti savo vietą, atvykus į renginį?

Įsigydami prekybos vietą, jūs žinote jos numerį. Atvykus į renginį, vietos yra sužymėtos ir sunumeruotos. Kilus klausimams, susiraskite Organizatorių, mielai padėsime rasti savo vietą.

Ar renginiuose leidžiama prekyba alkoholiniais gėrimais?

Renginiuose, kuriuose leidžiama prekyba silpnais alkoholiniais, yra pažymėtos specialios vietos, kurias galite įsigyti. Jeigu tokių vietų nėra, prekyba neleidžiama. Mugėse, vykstančiose uždarose patalpose, gali būti leidžiama prekyba ir kitais alkoholiniais gėrimais. Tokiu atveju derinama individualiai. Kreipkitės el. Paštu info@mugiucentras.lt arba +37063741952 ir suderinsime galimybes bei sąlygas. Visais atvejais alkoholiniais gėrimais leidžiama prekiauti tik turint atitinkamas licencijas.

Kokie dokumentai reikalingi prekybai?

Visi dalyviai privalo turėti Verslo liudijimą, individualios veiklos pažymą arba juridinio asmens dokumentą, ūkininko pažymėjimą, bityno ar žolyno pasą.
Kiti dokumentai Priklauso nuo vykdomos veiklos: Prekiaujantys maisto produktais privalo turėti maisto tvarkymo pažymėjimą ar maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą, Tautinio paveldo sertifikatą. Prekiaujantys maistu ir alkoholiniais gėrimais, privalo turėti galiojančius higienos pasus, bei licenzijas.

Ar suteikiate prekybinę įrangą?

Ne, Organizatorius nesuteikia jokios prekybinės įrangos, viskuo pasirūpina dalyvis.

Kaip gauti sąskaitą faktūrą?

Sąskaita faktūra yra generuojama automatiškai, ją galite parsisiųsti prisijungę prie savo paskyros.

You don't have permission to register