Rita Budginienė
Direktorė
El. paštas: rita@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37064170933

 

Gintarė Škutaitė
Projektų vadovė
El. paštas: info@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37063741952

 

Giedrė Žurkauskaitė
Projektų vadovė
El. paštas: giedre@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37068461692

background-image:url(https://mugiucentras.lt/wp-content/uploads/2019/11/Untitled-1.png);

Apie mus

Mugiucentras.lt – prekybinių mugių ir parodų organizatoriai, savo veiklą vykdantys nuo 2016 metų rudens.

Sukauptą ilgalaikę patirtį renginių organizavimo ir marketingo srityse pritaikome įgyvendinant prekybines muges ir parodas visoje Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse. Organizuojamos mugės: tradicija tapusi kasmetinė mugė Klaipėdoje „Mėmelio Kalėdos“, renginių ciklas „Lietuvos amatai per 100 metų“ keliavęs per įvairius Lietuvos miestus bei aktualios sezoninės mugės ir šventės.

 

Tikslas – patenkinti klientai.

Tarpusavio santykius laikome mūsų darbo prioritetu. Tik per sėkmingą dialogą pasiekiami geriausi rezultatai. Siekiame palaikyti nenutrūkstamą ryšį su kiekvienu klientu. Atsižvelgiame į mūsų klientų norus bei poreikius ir visada randame abiem pusėms geriausią sprendimą.

 

Lankstūs ir novatoriški.

Viešinant informaciją apie renginius naudojamės tiek skaitmeninių, tiek tradicinių reklamos priemonių siūlomomis galimybėmis. Kuriame internetinės, socialinių tinklų reklamos kampanijas. Nuolatos bendradarbiaujame su vietinėmis televizijomis, radiju, spauda. Siekiame maksimalios informacijos sklaidos, taip užtikrinant renginių lankytojų srautus ir sėkmingą prekybą.

 

Autentika.

Akcentuojamės į nemasinės gamybos prekių asortimentą. Mugių prekybininkai yra atrenkami pagal jų siūlomas prekes. Organizuojamose mugėse yra puikus pasirinkimas įvairiausių gaminių – ypatingai vertiname tautodailės kūrėjus, senųjų amatų puoselėtojus, lietuviškų prekės ženklų atstovus, tautinio kulinarinio paveldo sergėtojus, vietinius ūkininkus. Stengiamės išlaikyti autentiškumą ir skatiname prekybininkus išlaikyti senąsias tradicijas bei kuo aukštesnę gaminių kokybę.

 

Tarptautiškumas.

Rengiame prekybines muges ir didžiuosiuose Latvijos miestuose. Mugėse dalyvauja prekybininkai iš kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir kt.

Rita Budginienė

Direktorė
El. paštas: rita@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37064170933

 

Gintarė Škutaitė

Projektų vadovė
El. paštas: info@mugiucentras.lt
Tel. Nr.: +37063741952

You don't have permission to register