Mėmelio Kalėdos 2018

    Mugiucentras.lt organizuoja didžiausią vakarų Lietuvoje Kalėdinę mugę - „Mėmelio Kalėdos 2018“.  Susitiksime gruodžio 20 - 23 dienomis, Teniso arenoje (Šilutės pl. 48), Klaipėdoje.  Mugės lankytojai čia galės įsigyti lietuviškų prekės ženklų kurtų papuošalų, drabužių, aksesuarų. Tautodailės ir senųjų amatų gerbėjams bus galima rasti išskirtinių rankų darbo gaminių.

     Paskutinį savaitgalį prieš didžiąsias metų šventes mugė sukvies klaipėdiečius ir miesto svečius kalėdinių dovanų ir vaišių maratonui. Tradicija tampanti, jau trečius metus organizuojama mugė vyks keturias dienas ir po vienu stogu talpins daugiau kaip 150 prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. 

     Kasmet į mugę atvykstantys dalyviai jau žino, kad nuobodžiauti čia nėra kada - šventės dalyvių ir svečių laukia įvairiausios pramogos, užsiėmimai šeimoms su vaikais bei gausybė naudingų patarimų, kuriais dalinsis į šventę atvykę prekybininkai. Mugės metu gerą nuotaiką garantuos šventinis koncertas, tad apsilankyti tikrai verta.

Facebook renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1859176670835928/